




Кутова камінна пічна топка сталева на дровах тривалого горіння DEFRO Home INTRA ME BP
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кутова камінна пічна топка сталева на дровах тривалого горіння DEFRO Home INTRA ME BP»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Про товар:
Серія DEFRO Home INTRA була створена з урахуванням гармонії між екологією, дизайном та економічністю. Камінні топки серії INTRA ідеально підходять для помірного горіння і успішно обігріють весь будинок. Фірмові рішення гарантують енергозбереження та безвідмовну роботу пристрою.
Серія доступна в трьох варіантах, в залежності від розміру камери згоряння: XSM, SM, ME, LA
Традиції діяльності DEFRO сягають 1973 року. На даний момент DEFRO є польським лідером і одним з найбільших виробників опалювальних приладів в Європі: котлів центрального опалення, камінних топок і печей на дрова та на пелети. Динамічний розвиток компанії дозволив розширити пропозицію новими проектами, виробництвом рекуператорів «Defro AIR», тобто пристроїв, що використовуються в системах вентиляції, а також асортименту монтажної арматури.
Сучасна лінійка продуктів і креативні рішення в поєднанні з багаторічним досвідом інженерів, технічних консультантів і висококваліфікованої команди співробітників дозволяє підтримувати високі стандарти виробництва і продаж.
Пріоритетом заводу є подальший розвиток, турбота про екологію та постійний пошук новітніх рішень у зв'язку з проблемою збереження навколишнього середовища. Компанія DEFRO впровадила та застосовує систему управління якістю ISO, а продукція відповідає вимогам до енергоефективності та викидів: BimSchV2, КЛАС 5 і відповідає суворим Директивам Європейського Союзу «ECOdesign».
Характеристика:
Бренд: DEFRO Home
Потужність: 13 кВт
Вага (кг): 238 кг
Габарити (ВxШxГ): 1407х866х521 мм
ККД: 80,6 %
Країна виробник: Польща
Матеріал: сталь
Площа обігріву: 130 м²
Тип скла: кутове
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defro |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 238 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Кількість шибок у дверцятах | 2 |
| Матеріал топки | Сталь |
| Наявність шибера | Ні |
| Потужність номінальна | 13 кВт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1407 мм |
| Глибина | 521 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 866 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 5,2-15,6 |
| Площа обігріву | 130 м2 |
| Підйомні двері | Немає |
| Температура димових газів | 261 |
- Ціна: 108 294 ₴









