




Кутова камінна пічна топка на дровах для повітряного опалення DEFRO Home IMPULS ME BP
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кутова камінна пічна топка на дровах для повітряного опалення DEFRO Home IMPULS ME BP»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Про товар:
Компанія DEFRO була заснована у 2000 році, хоча її походження відноситься до 1973 року. На початку компанія надавала слюсарно-зварювальні послуги. Згодом пропозиція компанії включало виробництво котлів центрального опалення. В даний час вона є лідером серед виробників опалювальних приладів в Польщі і одним з найбільших виробників в Європі.
DEFRO має сучасний комп'ютеризований завод. Модернізований парк машин, що постійно розвивається, складається з декількох технологічних блоків. Перевага DEFRO полягає в створенні власного конструкторського бюро, яке забезпечує комплексну реалізацію проекту, починаючи з розробки концепції продукту і закінчуючи багатосерійним виробництвом. Всі продукти виробляються від початку до кінця в компанії.
DEFRO приділяє велику увагу післяпродажному і гарантійному обслуговуванню. Завдяки великій мережі технічної підтримки сервісний центр швидко і ефективно реагує на запити клієнтів, що забезпечує безперебійну роботу пропонованих продуктів. Компанія постійно розширює мережу зовнішніх послуг, також співпрацює і регулярно готує дистриб'юторів і монтажників.
Наступним етапом діяльності компанії є виробництво печей і камінних вставок із серії DEFRO Home. Ці продукти відповідають найвищим стандартам якості і безпеки. Спеціально розроблені печі мають високу ефективність нагріву 83%.
Характеристика:
Бренд: DEFRO Home
Вага: 175 кг
Габарити (ВхШхГ): 1068 × 728 × 314 мм
ККД: 83,8 %
Країна виробник: Польща
Матеріал: сталь
Площа обігріву: 100 м²
Потужність (кВт): 10
Тип скла: кутове
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defro |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 175 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 83.8 % |
| Кількість шибок у дверцятах | 2 |
| Матеріал топки | Сталь |
| Наявність шибера | Ні |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1068 мм |
| Глибина | 314 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 728 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 4-12 |
| Конфігурація | бічне скло |
| Площа обігріву | 100 м2 |
| Температура димових газів | 224 |
- Ціна: 82 439 ₴








