


Кругла чавунна піч буржуйка на дровах для обігріву заміського будинку, дачі Invicta Okino антрацит
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кругла чавунна піч буржуйка на дровах для обігріву заміського будинку, дачі Invicta Okino антрацит»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Французька компанія Invicta - одна з найстаріших компаній з виробництва камінів, майстерність, досвід та якість якої тільки міцнішає та покращується з роками. Завдяки невтомній роботі, власному виробництву лиття чавуну та розширенню комерційних зв'язків, компанія Invicta на сьогоднішній день має стабільне становище як на вітчизняному ринку, так і на міжнародному. А власне лиття чавуну дозволяє підтримувати оптимальні ціни на ринку приладів для опалення, топок, камінів та печей. Всі топки мають якісне лиття, що виключає утворення тріщин і забезпечує захист від займання та пожежі.
Піч Okino – це циліндр оригінальної форми. Корпус печі і топкова камера виготовлені з якісного міцного чавуну власного виробництва, забезпечуючи надійність і довговічність. Представлена модель - чавунна високотехнологічна сучасна піч, яка є одним з яскравих і вдалих прикладів того, яким повинен бути надійний, стильний і довговічний опалювальний прилад. Дизайн такої печі універсальний, тому не виникне проблем з її розміщенням в будь-якому сучасному домі. Така піч-камін має високу потужність, довгий строк експлуатації і презентабельний зовнішній вигляд, тому на думку багатьох людей, що встигли раніше побачити її в справі, це найкраще рішення для багатьох заміських садиб і котеджів. Представлена французька піч створена для обігріву та забезпечення затишку в житлових будинках, де є необхідність в додатковому джерелі тепла. Вона оптимальний вибір для всіх тих, хто шукає хороший, безвідмовний і практичний обігрівальний прилад для свого заміського будинку, садиби або котеджу. Діапазон потужності печі-каміна: 4.5-10.5 кВт.
Переваги печі-каміну:
- Регульоване вторинне повітря. Вторинне повітря захищає скло від диму та накопичення сажі. Це забезпечує горіння летючих речовин. Регульований вторинний потік повітря дозволяє адаптувати роботу пристрою до надмірно високої тяги.
- Тривале горіння 8 годин. Можливість роботи приладу у повільному горінні протягом 8 годин без завантаження палива та без зовнішнього втручання.
- Система подвійного допалювання. Нагнітання попередньо нагрітого повітря в камеру згорання для більш екологічного та чистого спалювання твердого палива.
- Система чистого скла. Повітрозабірник у верхній частині створює захисну завісу. Попередньо нагріте повітря рухається уздовж скла. Це викликає згорання газів і летючих речовин, тим самим захищаючи скло від диму і відкладень сажі.
- Гарантія походження Франції. Піч-камін виготовляється у Франції на виробничих майданчиках Invicta Group.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 112 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 7000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 402 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 402 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 4.5-10.5 |
| Матеріал печі | Чавун |
| Потужність (кВт) | 7 кВт |
| Площа обігріву | 40-85 кв.м |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Скло | пряме |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 72 846 ₴



