


Опалювальна дров'яна піч камін тривалого горіння, буржуйка чавунна Invicta Iwaki на ніжках антрацит
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна дров'яна піч камін тривалого горіння, буржуйка чавунна Invicta Iwaki на ніжках антрацит»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч-камін Invicta Iwaki зроблена з чавуну, завдяки чому здатна витримувати великі температурні перепади без будь-яких деформацій корпусу. На внутрішній стороні дверцят розташована зручна ручка замикання. У печі-каміна Invicta Iwaki є функція вторинного допалювання, що призводить до повного згорання палива, підвищує екологічні характеристики печі, зберігає максимум тепла в приміщенні. Модель Invicta Iwaki має скло в дверцятах, яке надає відмінний оглядовий вид внутрішньої частини камери топки. Через неї можна спостерігати за процесом горіння. Скло німецької якості, виготовлене з високоякісної склокераміки. Очисна система «чисте скло» збереже чистоту скла на довгий час. Діапазон потужності печі-каміна: 4.5-10.5 кВт.
Переваги печі-каміну:
- Регульоване вторинне повітря. Вторинне повітря захищає скло від диму та накопичення сажі. Це забезпечує горіння летючих речовин. Регульований вторинний потік повітря дозволяє адаптувати роботу пристрою до надмірно високої тяги.
- Тривале горіння 8 годин. Можливість роботи приладу у повільному горінні протягом 8 годин без завантаження палива та без зовнішнього втручання.
- Система подвійного допалювання. Нагнітання попередньо нагрітого повітря в камеру згорання для більш екологічного та чистого спалювання твердого палива.
- Система чистого скла. Повітрозабірник у верхній частині створює захисну завісу. Попередньо нагріте повітря рухається уздовж скла. Це викликає згорання газів і летючих речовин, тим самим захищаючи скло від диму і відкладень сажі.
- Гарантія походження Франції. Піч-камін виготовляється у Франції на виробничих майданчиках Invicta Group.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 118 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 7000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 394 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 372 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 4.5-10.5 |
| Матеріал печі | Чавун |
| Потужність (кВт) | 7 кВт |
| Площа обігріву | 40-85 кв.м |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Скло | пряме |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 67 716 ₴



