



Чавунна дров'яна піч камін для опалення заміського будинку, буржуйка Invicta Altea на ніжках антрацит
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чавунна дров'яна піч камін для опалення заміського будинку, буржуйка Invicta Altea на ніжках антрацит»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч-камін INVICTA ALTEA - елегантна модель опалювальної печі-каміна, виконана в строгому класичному стилі, яка не тільки ефективно обігріє приміщення, а й прикрасить його. Піч-камін Invicta Altea зроблена з чавуну, завдяки чому здатна витримувати великі температурні перепади без деформацій корпусу. У зовнішній обробці печі-каміна Invicta Altea присутні елементи латуні, з якої виготовлені ручки, які регулюють подачу повітря. Камера згоряння печі-каміна Invicta Altea дозволяє проводити завантаження великих за вагою паливних ресурсів. Довжина полін може досягати 50 см. Близько 3,3 кг дров витрачається на годину роботи камери згоряння. У печі-каміна Invicta Altea є функція вторинного допалювання, що призводить до повного згорання палива, підвищує екологічні характеристики печі, зберігає максимум тепла в приміщенні.
Модель Invicta Altea має скло в дверцятах, яке надає відмінний оглядовий вид внутрішньої частини камери топки. Через неї можна спостерігати за процесом горіння. Скло німецької якості, виготовлене з високоякісної склокераміки. Очисна система «чисте скло» збереже чистоту скла на довгий час. Діапазон потужності печі-каміна: 5.0-12.0 кВт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 133 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 744 мм |
| Глибина | 556 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 644 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 5.0-12.0 |
| Максимальна довжина дров (см) | 50 |
| Матеріал печі | Чавун |
| Потужність (кВт) | 10 кВт |
| Площа обігріву | 40-100 кв.м |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Витрата твердого палива | 3.3 кг/год |
| Система чистого горіння | Так |
| Скло | пряме |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 58 482 ₴



