


Чавунна конвекційна піч камін на дровах для опалення заміського будинку Invicta Norik антрацит
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чавунна конвекційна піч камін на дровах для опалення заміського будинку Invicta Norik антрацит»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Французька чавунна піч-камін NORIK, незважаючи на компактні розміри, здатна ефективно, протягом короткого часу, прогрівати приміщення і довго утримувати тепло. Піч-камін Invicta Norik зроблена з чавуну, завдяки чому здатна витримувати великі температурні перепади без будь-яких деформацій корпуса. Збоку дверцят розташована зручна ручка. У печі-каміна Invicta Norik є функція вторинного допалювання, що призводить до повного згорання палива, підвищує екологічні характеристики печі, зберігає максимум тепла в приміщенні. Модель Invicta Norik має скло в дверцятах, яке надає відмінний оглядовий вид внутрішньої частини камери топки. Через неї можна спостерігати за процесом горіння. Скло високої якості, виготовлене з високоякісної склокераміки. Система «чисте скло» збереже чистоту скла на довгий час. Для зручності підключення до димоходу передбачено наявність отвору на задній стінці і зверху печі-каміна Invicta Norik. Діапазон потужності печі-каміна: 4.0-9.0 кВт.
Французька компанія Invicta - одна з найстаріших компаній з виробництва камінів, майстерність, досвід та якість якої тільки міцніє та покращується з роками. Завдяки невтомній роботі, власному виробництву лиття чавуну та розширенню комерційних зв'язків компанія Invicta на сьогоднішній день має стабільне становище як на вітчизняному ринку, так і на міжнародному. А власне лиття чавуну дозволяє підтримувати оптимальні ціни на ринку приладів для опалення, топок, камінів та печей. Всі топки мають якісне лиття, що виключає утворення тріщин і забезпечує захист від загоряння та пожежі.
Invicta Norik антрацит виробляється за технологіями стародавніх французьких майстрів. Виготовлена із високоякісного чавуну. Має дуже гарний дизайн.
Характеристики:
- Вторинний допалювання
- Регулювання потоку повітря для горіння
- Фронтальне завантаження деревини
- Наявність дефлектора
- Наявність зольника - збирає золу
- Наявність грат - легко знімати та чистити
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 104 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 630 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 4.0-9.0 |
| Матеріал печі | Чавун |
| Потужність (кВт) | 6 кВт |
| Площа обігріву | 30-70 кв.м |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Скло | пряме |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 51 300 ₴



