



Чавунна опалювальна піч буржуйка на дровах для заміського будинку Kratki Koza K9 Ø150 подача повітря ASDP
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чавунна опалювальна піч буржуйка на дровах для заміського будинку Kratki Koza K9 Ø150 подача повітря ASDP»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Чавунна піч Kratki Koza K9 Ø150 подача повітря ASDP
Піч Kratki Koza K9 - це міцна конструкція виготовлена з високоякісного сірого чавуну марки 200 (товщина стінки мінімум 8 мм). Має гарний естетичний вигляд і не вимагає додаткового облицьовування.
Особливості чавунної печі Koza K9:
- два способи приєднання до димоходу: зверху і ззаду.
- жаротривким скло (витримує температуру до 800 ° С);
- висувною зольний ящик;
- система холодної ручки;
- система "чисте скло".
Dolot ASDP заснований на біметалевійй пластині, саморегулюючий термостат забезпечує автоматичне керування подачі повітря в піч і таким чином регулюється температура горіння в печі.
Завдяки використанню системи Dolot ASDP можна зменшити кількість палива на 30% в порівнянні з піччю не оснащеною автоматичною системою управління процесом горіння
На додаток до економії палива підвищується комфортність використання грубки, немає необхідності в регулюванні подачі повітря, термостат буде робити це за Вас.
Польська компанія Kratki розпочала діяльність в 1998 році і є найбільшим виробником чавунних топок, топок з водяним контуром, печей, камінних решіток, біокамінів і широкої гами аксесуарів в Європі. Топки Kratki це та сама золота середина співвідношення ціни і якості.
Висока якість продукції пов'язана з роботою на новітньому обладнанні - такому як лазерні різаки, зварювальний робот і гнучкі машини. Продукція польського заводу вважається простий, надійної і довговічною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 166 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 290 град. |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Глибина | 546 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 766 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Личні з вмістом вологи ≤20% |
| Гарантія | 10 років |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 5.5-13.5 |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 98,90 |
| ККД | 74% (дерево), 78% (вугілля) |
| Максимальна довжина дров (см) | 35 |
| Матеріал печі | Чавун |
| Потужність (кВт) | 10 кВт (дерево), 13 кВт (вугілля) |
| Підключення димоходу | Верхнє, заднє |
| Призначений для рекуперації | Немає |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Скло | пряме |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Сірий |
| Емісія CO (за 13% O 2) ≤ наведена в % | 0.15 |
| Емісія CO (пили) (мг/Нм3) | 14 |
- Ціна: 63 612 ₴



