


Чавунна дров'яна піч камін тривалого горіння для опалення приватного будинку, дачі Invicta Mesnil антрацит
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чавунна дров'яна піч камін тривалого горіння для опалення приватного будинку, дачі Invicta Mesnil антрацит»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч-камін Invicta Mesnil - потужна і ефективна піч, призначена для опалення великих приміщень. Ця модель французького виробництва має креативний дизайн, що дозволяє каміну легко вписуватися в будь-який інтер’єр. Піч може використовуватися як в режимі тривалого горіння, так і при максимальній потужності, в якості палива служать дрова. Mesnil відрізняється великою висотою і місткими розмірами топкової камери, що дозволяє печі проявляти значну потужність навіть при роботі в номінальному режимі. Модель повністю виконана з якісного чавуну власного виробництва, що гарантує їй надійну експлуатацію і довгий термін служби. Установлюється Mesnil на спеціальну чавунну підставку, що спирається на трубу, інша сторона якої кріпиться до підлогової підставки овальної форми. Діапазон потужності печі-каміна: 5.0-12.0 кВт.
Переваги печі-каміну:
- Регульоване вторинне повітря. Вторинне повітря захищає скло від диму та накопичення сажі. Це забезпечує горіння летючих речовин. Регульований вторинний потік повітря дозволяє адаптувати роботу пристрою до надмірно високої тяги.
- Тривале горіння 8 годин. Можливість роботи приладу у повільному горінні протягом 8 годин без завантаження палива та без зовнішнього втручання.
- Система чистого скла. Повітрозабірник у верхній частині створює захисну завісу. Попередньо нагріте повітря рухається уздовж скла. Це викликає згорання газів і летючих речовин, тим самим захищаючи скло від диму і відкладень сажі.
- Гарантія походження Франції. Піч-камін виготовляється у Франції на виробничих майданчиках Invicta Group.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 88 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 959 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 486 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 5.0-12.0 |
| Матеріал печі | Чавун |
| Потужність (кВт) | 8 кВт |
| Площа обігріву | 40-100 кв.м |
| Подавання повітря зовні | Немає |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Скло | пряме |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 51 300 ₴



