


Французька чавунна піч камін на ніжках для обігріву будинку, буржуйка на дровах Invicta Samara антрацит
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Французька чавунна піч камін на ніжках для обігріву будинку, буржуйка на дровах Invicta Samara антрацит»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч-камін Invicta Samara - елегантна модель опалювальної печі-каміна, виконана в строгому класичному стилі, яка не тільки ефективно обігріє приміщення, а й прикрасить його. Samara встановлюється безпосередньо на підлогу, на спеціальні ніжки, які входять в комплект, і не вимагає облаштування додаткового фундаменту. Піч повністю виконана з чавуну, який володіючи високою теплопровідною здатністю, дозволяє їй в короткий термін прогрівати приміщення і тривалий час утримувати тепло. Система вторинного допалювання забезпечує більш повне і ефективне спалювання палива, підвищуючи ККД вироби і дозволяючи економити дрова. Діапазон потужності печі-каміна: 4.0-9.0 кВт.
Переваги печі-каміну:
- Регульоване вторинне повітря. Вторинне повітря захищає скло від диму та накопичення сажі. Це забезпечує горіння летючих речовин. Регульований вторинний потік повітря дозволяє адаптувати роботу пристрою до надмірно високої тяги.
- Тривале горіння 8 годин. Можливість роботи приладу у повільному горінні протягом 8 годин без завантаження палива та без зовнішнього втручання.
- Система подвійного допалювання. Нагнітання попередньо нагрітого повітря в камеру згорання для більш екологічного та чистого спалювання твердого палива.
- Система чистого скла. Повітрозабірник у верхній частині створює захисну завісу. Попередньо нагріте повітря рухається уздовж скла. Це викликає згорання газів і летючих речовин, тим самим захищаючи скло від диму і відкладень сажі.
- Гарантія походження Франції. Піч-камін виготовляється у Франції на виробничих майданчиках Invicta Group.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 107 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 462 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 634 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 4.0-9.0 |
| Матеріал печі | Чавун |
| Потужність (кВт) | 6 кВт |
| Площа обігріву | 30-70 кв.м |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Скло | пряме |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 49 248 ₴



