


Опалювальна чавунна піч камін тривалого горіння для приватного будинку, буржуйка на дровах Invicta Argos антрацит
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна чавунна піч камін тривалого горіння для приватного будинку, буржуйка на дровах Invicta Argos антрацит»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Печі-каміни з цієї серії відрізняються вогнищем циліндричної форми, що дозволяє милуватися грою полум'я в максимально зручному положенні. Піч-камін Invicta Argos володіє екстравагантним дизайном, від французького виробника, виконана у відповідності до європейських стандартів якості. Модель є потужним опалювальним приладом, здатним самостійно обігрівати невеликий будинок або дачу. Піч виконана з якісного литого чавуну власного виробництва, володіє надійністю і довговічністю. Тепловіддавна здатність моделі збільшується за рахунок додаткових ребер, якими забезпечені стінки корпусу. Зовні виріб покрито шаром жароміцної фарби кольору антрацит, яка сприяє збереженню зовнішнього вигляду в процесі експлуатаціі.Орігінального дизайну дверцята оснащена термостійким панорамним склом і витонченої ручкою-затвором для її надійної фіксаціі.Сістема вторинного допалювання забезпечує більш повне і ефективне спалювання палива, підвищуючи ККД виробу і дозволяючи економити дрова. Діапазон потужності печі-каміна: 8.0-18.0 кВт.
Переваги печі-каміну:
- Регульоване вторинне повітря. Вторинне повітря захищає скло від диму та накопичення сажі. Це забезпечує горіння летючих речовин. Регульований вторинний потік повітря дозволяє адаптувати роботу пристрою до надмірно високої тяги.
- Тривале горіння 8 годин. Можливість роботи приладу у повільному горінні протягом 8 годин без завантаження палива та без зовнішнього втручання.
- Система подвійного допалювання. Нагнітання попередньо нагрітого повітря в камеру згорання для більш екологічного та чистого спалювання твердого палива.
- Система чистого скла. Повітрозабірник у верхній частині створює захисну завісу. Попередньо нагріте повітря рухається уздовж скла. Це викликає згорання газів і летючих речовин, тим самим захищаючи скло від диму і відкладень сажі.
- Гарантія походження Франції. Піч-камін виготовляється у Франції на виробничих майданчиках Invicta Group.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 169 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 12000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1250 мм |
| Глибина | 444 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 532 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 8.0-18.0 |
| Матеріал печі | Чавун |
| Потужність (кВт) | 12 кВт |
| Площа обігріву | 65-145 кв.м |
| Подавання повітря зовні | Немає |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Скло | пряме |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 128 250 ₴



