




Чавунна дров'яна піч камін на ніжці для обігріву заміського будинку Invicta Pharos антрацит обертальна на 360 градусів
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чавунна дров'яна піч камін на ніжці для обігріву заміського будинку Invicta Pharos антрацит обертальна на 360 градусів»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч-камін Invicta Pharos - стильна і велична камінна піч, що має приємний колір і унікальну можливість повороту навколо своєї осі на потрібний кут, дозволяючи спостерігати полум'я з будь-якої точки приміщення. Модель має незвичайну конструкцію, встановлена на спеціальній підставці. Піч, виконана з якісного литого чавуну власного виробництва, володіє надійністю і довговічністю. Тепловіддаюча здатність моделі збільшується за рахунок додаткових ребер, якими забезпечені стінки корпусу. Зовні виріб покритий шаром жароміцної фарби кольору антрацит, яка сприяє збереженню зовнішнього вигляду в процесі експлуатації. Орігінального дизайну дверцята оснащені термостійким панорамним склом і витонченою ручкою-затвором для їх надійної фіксації. Система вторинного допалювання забезпечує більш повне і ефективне спалювання палива, підвищуючи ККД виробу і дозволяючи економити дрова.
Переваги печі-каміну:
- Регульоване вторинне повітря. Вторинне повітря захищає скло від диму та накопичення сажі. Це забезпечує горіння летючих речовин. Регульований вторинний потік повітря дозволяє адаптувати роботу пристрою до надмірно високої тяги.
- Тривале горіння 8 годин. Можливість роботи приладу у повільному горінні протягом 8 годин без завантаження палива та без зовнішнього втручання.
- Поворотна піч 360°. Ви можете направляти піч в обраному вами куті. Ідеально для центральної установки в кімнаті.
- Система подвійного допалювання. Нагнітання попередньо нагрітого повітря в камеру згорання для більш екологічного та чистого спалювання твердого палива.
- Система чистого скла. Повітрозабірник у верхній частині створює захисну завісу. Попередньо нагріте повітря рухається уздовж скла. Це викликає згорання газів і летючих речовин, тим самим захищаючи скло від диму і відкладень сажі.
- Гарантія походження Франції. Піч-камін виготовляється у Франції на виробничих майданчиках Invicta Group.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 167.5 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 12000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1250 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 531 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Матеріал печі | Чавун |
| Потужність (кВт) | 12 кВт |
| Площа обігріву | 65-145 кв.м |
| Подавання повітря зовні | Немає |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Скло | пряме |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 142 614 ₴





