



Французька дров'яна піч камін на ніжках для повітряного опалення заміського будинку Invicta Tipi антрацит
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Французька дров'яна піч камін на ніжках для повітряного опалення заміського будинку Invicta Tipi антрацит»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч-камін Tipi володіє екстравагантним дизайном від французького виробника, виконана у відповідності до європейських стандартів якості. Печі-каміни з цієї серії відрізняються витягнутим по вертикалі очагом. Tipi може працювати з відкритими дверцятами, що дозволяє отримати насолоду від живого вогню. Піч-камін обладнана системою вторинного допалювання газів, результатом якого є дуже ефективне опалення і зниження викидів СО в атмосферу, крім того в печі є вбудована система очищення скла, завдяки якій при роботі печі-каміна скла завжди будуть прозорими. Діапазон потужності печі-каміна: 6.5-15.0 кВт.
Переваги печі-каміну:
- Регульоване вторинне повітря. Вторинне повітря захищає скло від диму та накопичення сажі. Це забезпечує горіння летючих речовин. Регульований вторинний потік повітря дозволяє адаптувати роботу пристрою до надмірно високої тяги.
- Тривале горіння 8 годин. Можливість роботи приладу у повільному горінні протягом 8 годин без завантаження палива та без зовнішнього втручання.
- Камера згорання зі з'ємними вермикулітовими частинами (дефлектор, пластина, бокові сторони та дно). Теплові властивості вермикуліту покращують якість горіння та продуктивність печі.
- Може працювати з відкритими дверцятами. Можливість насолодитися традиційним відкритим вогнищем. Піч призначена для запобігання зворотного потоку диму, коли вона відкрита.
- Система подвійного допалювання. Нагнітання попередньо нагрітого повітря в камеру згорання для більш екологічного та чистого спалювання твердого палива.
- Система чистого скла. Повітрозабірник у верхній частині створює захисну завісу. Попередньо нагріте повітря рухається уздовж скла. Це викликає згорання газів і летючих речовин, тим самим захищаючи скло від диму і відкладень сажі.
- Гарантія походження Франції. Піч-камін виготовляється у Франції на виробничих майданчиках Invicta Group.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 143 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1585 мм |
| Глибина | 754 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 754 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 6.5-15.0 |
| Матеріал печі | Чавун |
| Потужність (кВт) | 10 кВт |
| Площа обігріву | 55-120 кв.м |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Скло | пряме |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 134 406 ₴



