


Чавунна конвекційна піч камін на ніжці для опалення будинку, буржуйка на дровах Invicta Antaya антрацит
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чавунна конвекційна піч камін на ніжці для опалення будинку, буржуйка на дровах Invicta Antaya антрацит»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч-камін ANTAYA Invicta - модель володіє не тільки прекрасним дизайном - її технічні характеристики зовсім не поступаються її зовнішньому вигляду. Invicta Antaya вироблена з чавуну, завдяки чому здатна витримувати великі температурні перепади без будь-яких деформацій корпусу. Повітря для підтримки горіння подається двома потоками: через попільник і задню стінку. У печі-каміна Invicta Antaya є функція вторинного допалу, що сприяє повному згоранню дров, підвищує екологічні характеристики печі, зберігає максимум тепла в приміщенні.
Модель Invicta Antaya має велике панорамне скло у дверцятах, яке надає відмінний оглядовий вид внутрішньої частини камери топки. Через неї можна спостерігати за процесом горіння. Скло німецької якості, виготовлене з високоякісної склокераміки. Очисна система «чисте скло» збереже чистоту скла на довгий час. Діапазон потужності печі-каміна ANTAYA від 7.5 до 16.5 кВт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 188 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 12000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 868 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 1051 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 7.5-16.5 |
| Матеріал печі | Чавун |
| Потужність (кВт) | 12 кВт |
| Площа обігріву | 65-145 кв.м |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Скло | пряме |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 117 990 ₴



