


Чавунна конвекційна піч буржуйка на дровах для опалення приватного будинку Invicta Itaya на ніжках антрацит
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чавунна конвекційна піч буржуйка на дровах для опалення приватного будинку Invicta Itaya на ніжках антрацит»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч-камін ITAYA Invicta - модель володіє не тільки прекрасним дизайном - її технічні характеристики нітрохи не поступаються її зовнішньому вигляду. Піч-камін Invicta Itaya створюється заводом-виробником печей-камінів і комплектуючих Invicta у Франціі. Піч-камін даної моделі на відміну від своїх попередниць має три чавунних ніжки, на які спирається виріб. Ніжки є досить стійкими, тому не потрібно турбуватися про перекидання виробу. Конструкція печі-каміна Invicta Itaya має округлу форму. Відсутність гострих кутів запобіжить від нанесення ушкоджень стін при установці печі-каміна. Діапазон потужності печі-каміна: 8.0-18.0 кВт.
Переваги печі-каміну:
- Регульоване вторинне повітря. Вторинне повітря захищає скло від диму та накопичення сажі. Це забезпечує горіння летючих речовин. Регульований вторинний потік повітря дозволяє адаптувати роботу пристрою до надмірно високої тяги.
- Тривале горіння 8 годин. Можливість роботи приладу у повільному горінні протягом 8 годин без завантаження палива та без зовнішнього втручання. Система подвійного допалювання. Нагнітання попередньо нагрітого повітря в камеру згорання для більш екологічного та чистого спалювання твердого палива.
- Система чистого скла. Повітрозабірник у верхній частині створює захисну завісу. Попередньо нагріте повітря рухається уздовж скла. Це викликає згорання газів і летючих речовин, тим самим захищаючи скло від диму і відкладень сажі.
- Гарантія походження Франції. Піч-камін виготовляється у Франції на виробничих майданчиках Invicta Group.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 187 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 12000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 431 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 1051 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 8.0-18.0 |
| Матеріал печі | Чавун |
| Потужність (кВт) | 12 кВт |
| Площа обігріву | 65-145 кв.м |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Скло | пряме |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 111 834 ₴



