


Опалювальна чавунна піч камін для заміського будинку, буржуйка на дровах Invicta Gomont антрацит
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна чавунна піч камін для заміського будинку, буржуйка на дровах Invicta Gomont антрацит»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
INVICTA Gomont антрацит виготовляється за технологіями древніх французьких майстрів. Виготовлена з високоякісного чавуну. Має дуже гарний дизайн.
Печі Invicta - незвичайні вироби. Вони разюче відрізняються від таких же печей інших брендів. Саме власний цех дозволяє випускати не просто якісні каміни, а доступні за ціною печі Invicta.
Їх особливості полягають в наступному:
- система повітряної завіси - запобігає надмірне забруднення вікна
- широка колірна гамма
- наявність решітки - легко знімати і чистити
- наявність зольника - збирає золу
- вихід димових газів може бути підключений до димоходу зверху або ззаду печі
- наявність дефлектора
- подвійний допал
- наявність обмечувача - розпечені дрова не торкаються скла
- регулювання подачі повітря
Французька компанія Invicta - одна з найстаріших компаній з виробництва камінів, майстерність, досвід і якість якої тільки міцніє і поліпшується з роками.
Завдяки невтомній роботі, власного виробництва лиття чавуну і розширення комерційних зв'язків компанія Invicta на сьогоднішній день має стабільне положення, як на вітчизняному ринку, так і на міжнародному. А власне лиття чавуну дозволяє підтримувати оптимальні ціни на ринку приладів для опалення, топок, камінів і печей. Всі топки мають якісне лиття що виключає утворення тріщин і забезпечує захист від загоряння і пожежі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 128 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 12000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1103 мм |
| Глибина | 447 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 8.0-18.0 |
| Матеріал печі | Чавун |
| Потужність (кВт) | 12 кВт |
| Площа обігріву | 65-145 кв.м |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Скло | пряме |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 69 768 ₴



