




Опалювальна чавунна піч камін на дровах для заміського будинку Invicta Bradford на ніжках червона
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна чавунна піч камін на дровах для заміського будинку Invicta Bradford на ніжках червона»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч-камін Invicta Bradford - елегантний стильний камін, здатний своїм бездоганним зовнішнім виглядом прикрасити будь-який сучасний інтер'єр, а також ефективно обігріти заміський будинок або дачу і тривалий час утримувати тепло. Піч-камін Invicta Bradford Червона емаль - це поєднання екологічно безпечних матеріалів в конструкції з використанням новаторських технологій. Така характеристика гарантує тривалу і справну експлуатацію. Завдяки конвекційному типу обігріву, температурний комфорт в приміщенні встановлюється надзвичайно швидко. При цьому витрата палива не позначається негативно на фінансовому стані власника. Однієї закладки паливного матеріалу вистачить на довгостроковий обігрів відразу декількох кімнат. Діапазон потужності печі-каміна: 6.0-13.5 кВт.
Переваги печі-каміну:
- Регульоване вторинне повітря. Вторинне повітря захищає скло від диму та накопичення сажі. Це забезпечує горіння летючих речовин. Регульований вторинний потік повітря дозволяє адаптувати роботу пристрою до надмірно високої тяги.
- Тривале горіння 8 годин. Можливість роботи приладу у повільному горінні протягом 8 годин без завантаження палива та без зовнішнього втручання.
- Система подвійного допалювання. Нагнітання попередньо нагрітого повітря в камеру згорання для більш екологічного та чистого спалювання твердого палива.
- Система чистого скла. Повітрозабірник у верхній частині створює захисну завісу. Попередньо нагріте повітря рухається уздовж скла. Це викликає згорання газів і летючих речовин, тим самим захищаючи скло від диму і відкладень сажі.
- Гарантія походження Франції. Піч-камін виготовляється у Франції на виробничих майданчиках Invicta Group.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 175 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 9000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 690 мм |
| Глибина | 613 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 6.0-13.5 |
| Матеріал печі | Чавун |
| Потужність (кВт) | 9 кВт |
| Площа обігріву | 50-110 м2 |
| Підключення димоходу | Верхнє, заднє |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Скло | пряме |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 117 990 ₴



