


Опалювальна конвекційна піч на дровах для заміського будинку, буржуйка чавунна Invicta CHAMANE 10 antracyt
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна конвекційна піч на дровах для заміського будинку, буржуйка чавунна Invicta CHAMANE 10 antracyt»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч-камін Invicta Chamane 10 - витончений дизайн моделі і чудовий зовнішній вигляд дозволяють стати чудовою прикрасою інтер’єру. Крім того, камінна піч чудово справляється і зі своєю основною функцією - ефективно і швидко здатна обігріти заміський будинок, дачу і тривалий час утримувати тепло. Chamane забезпечена оригінальними дверцятами з великим термостійким склом, відкриваючи прекрасний вид на полум'я живого вогню, і вишуканою ручкою-затвором для фіксації, що забезпечує безпеку при експлуатації. Система вторинного допалювання забезпечує більш повне і ефективне спалювання палива, підвищуючи ККД виробу і дозволяючи економити дрова. Діапазон потужності печі-каміна: 6.5-15.0 кВт.
Переваги печі-каміну:
- Регульоване вторинне повітря. Вторинне повітря захищає скло від диму та накопичення сажі. Це забезпечує горіння летючих речовин. Регульований вторинний потік повітря дозволяє адаптувати роботу пристрою до надмірно високої тяги.
- Тривале горіння 8 годин. Можливість роботи приладу у повільному горінні протягом 8 годин без завантаження палива та без зовнішнього втручання.
- Система подвійного допалювання. Нагнітання попередньо нагрітого повітря в камеру згорання для більш екологічного та чистого спалювання твердого палива.
- Система чистого скла. Повітрозабірник у верхній частині створює захисну завісу. Попередньо нагріте повітря рухається уздовж скла. Це викликає згорання газів і летючих речовин, тим самим захищаючи скло від диму і відкладень сажі.
- Гарантія походження Франції. Піч-камін виготовляється у Франції на виробничих майданчиках Invicta Group.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 160 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Глибина | 578 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 6.5-15.0 |
| Матеріал | Чавун |
| Потужність (кВт) | 10 кВт |
| Площа обігріву | 55-120 кв.м |
| Подавання повітря зовні | Немає |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Скло | пряме |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 86 184 ₴



