



Сучасна кутова камінна топка для опалення будинку Hitze STMA68x43.R топка зі сталі для каміна (11 кВт)
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сучасна кутова камінна топка для опалення будинку Hitze STMA68x43.R топка зі сталі для каміна (11 кВт)»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Сталева кутова камінна топка для заміського будинку, дачі Hitze STMA68x43.R (11 кВт)
Камінна топка STMA68X43.R. Основні характеристики та переваги.
Серед усіх камінних топок, які представлені на ринку України, слід відзначити виробника Hitze, а саме модель STMA68X43.R.
Найбільшу свою популярність камінна топка STMA68X43.R здобула серед клієнтів з міста Київ, Харків, Дніпро та Одеса, адже теплова ефективність, потужність обігріву та якість матеріалу на високому рівні, а ціна вас приємно здивує.
Особливості камінної топки STMA68X43.R
- Усі елементи каміна виготовляються за допомогою сучасних верстатів ЧПУ (2D та 3D лазер, кутовий прес);
- Завдяки зварюванні методом MAG – якість та естетика швів високої якості;
- Використання спеціального профілю під дверцята гарантують щільність та герметичність;
- У нижній частині топки є дросельна заслінка для подачі повітря у камеру згорання та регулювання інтенсивності горіння;
- Завдяки конструктивним особливостям, камінна топка обладнана подачею повітря на скло, що запобігає його потемнінню під час експлуатації;
- Задня стінка у камері згорання обладнана системою подвійного допалу чадних газів, що збільшує потужність пристрою і коефіцієнт корисної дії.
Основні переваги камінної топки STMA68X43.R і чому вона стає все більш популярною серед клієнтів?
Камінна топка STMA68X43.R відрізняється серед інших виробників такими перевагами:
1. Компанія Hitze використовує тільки якісну та сертифіковану котлову сталь товщиною 4мм, яка здатна витримувати тривалу дію високих температур.
2. Завдяки дефлектору, що змінює напрямок чадних газів, збільшується ефективність обігріву.
3. Для безпеки камери згорання та уникнення деформації металу – камінна топка STMA68X43.R всередині обкладається бетонним шамотом.
4. Подача повітря у топку здійснюється з вулиці через подвійний повітрозабірник, який не тільки дозволить керувати процесом горіння, а і створить повітряну завісу, яка очищатиме скло.
Гарантійні умови камінної топки STMA68X43.R
Гарантійний термін на камінну топку STMA68X43.R складає 60 місяців, що свідчить про якість і надійність опалювального приладу.
Гарантія на комплектуючі елементи – 12 місяців:
- Елементи попелового контейнера (зольника);
- Камінну решітку (рушт);
- Ущільнювачів по периметру дверцят;
- Бетонний шамот;
Характеристики топка вставка на дровах Hitze STMA68x43.R:
- Країна виробник: Польща
- Гільйотина: ні
- Габарити ВxШxГ: 903х752х458 мм
- Гарантія: 5 років
- Діаметр димоходу: 180 мм
- ККД: 75,5 %
- Матеріал: сталь
- Площа обігріву: 110 м²
- Потужність: 11 кВт
- Діапазон потужності обігріву: 5,5-14 кВт
- Вага: 109 кг
- Тип топки: повітряна
- Подача повітря із зовнішньої сторони: Є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitze |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 109 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 75.5 % |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Матеріал топки | Сталь |
| Наявність шибера | Ні |
| Потужність номінальна | 11 кВт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Зольник | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 903 мм |
| Глибина | 458 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 752 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ВхШхГ | 903х752х458 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 5,5-14 кВт |
| Площа обігріву | 110 м2 |
| Підйомні двері | Так |
| Паливо | Дерево |
- Ціна: 84 594 ₴



