



Маленький декоративний електрокамін вбудовуваний з обігрівом для квартири, дачі Aflamo Dexter Silver
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Атмосфера, яку створює електрокамін дуже тепла та приємна, вона зможе Вас радувати будь-якої пори року. Особливо приємним використання електрокаміна є на переході сезонності від тепла до холоду, функція обігріву дозволить легко та добре провести час удома, коли холодно, але загальне опалення ще не підключене. Відчуття затишку та комфорту, а також ефект горіння-тліючі дрова, робить електрокамін унікальним елементом кожної кімнати.
Класичні каміни, деревина або інші органічні матеріали є складними для підтримки, і часте зняття золи, зберігання та очищення, паливо вимагають багато часу та зусиль. Газові каміни також становлять низку обмежень на необхідність створення димоходу та газової системи. Ці недоліки не відносяться до електричних камінів, які є ідеальним вибором для тих, хто цінує комфорт, елегантність та тепло будинку.
Асортимент моделей, їх зручність та їх безпека роблять їх все популярним продуктом побутової техніки в сучасних будинках. Жоден виробник не пропонує такого вибору електричних камінів. Залежно від переваг клієнта, існує цілий ряд камінів, які підходять для кожного інтер'єру та стилю – від сучасного до класичного.
Електрокамін Dexter Silver
- вбудований камін
- срібний корпус
Реалістичний ефект полум'я
- енергозберігаюча світлодіодна технологія
- полум'я, яке не залежить від функції нагріву
Опалення
- 2 рівня теплової потужності: низька 950 Вт / висока потужність 2000 Вт
- захист від перегріву < / li>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aflamo |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Розташування каміна | Вбудоване |
| Площа обігріву | 20 кв.м |
| Вага каміну | 8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 492 мм |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 132 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Скло | пряме |
| Гарантія | 1 рік |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність (кВт) | 0,95 - 2,0 |
- Ціна: 13 957 ₴


