




Дров'яна піч камін для опалення будинку, облицьована каменем MBS Thermo In з водяним контуром правий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дров'яна піч камін для опалення будинку, облицьована каменем MBS Thermo In з водяним контуром правий»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Про товар:
Піч на водяному контурі MBS Thermo In застосовується для опалення житлових приміщень, має високу якість і економічністю. Вона підключається до системи опалення и служить в якості котла, обсягом 23 л.
Поверхня печі - талькохлорит (натуральний камінь). Димовідвідна труба монтується за допомогою гвинтів до верхньої поверхні печі, діаметром 150 мм. Герметичність на всіх дверцятах забезпечує безасбестовий шнур. Камера згоряння, розміром 320x408x390, оздоблена вермикулітовими плитами. Дверцята оснащені термостійким великим склом, через яке добре проглядається полум'я вогню. Паливо - дрова, витратою при номінальній потужності – 3,17 кг / год.
Установка печі MBS Thermo In на водяному контурі заборонена поблизу дерев'яних або пластмасових меблевих елементів, холодильних апаратів та інших легкозаймистих матеріалів, так як в процесі роботи (при згорянні палива) досягається висока температура та зовнішні сторіни печі виділяють теплоту. Найменша відстань між піччю та зазначеними елементами 50 см збоків і ззаду, а спереду - 80 см.
Якщо дров'яна піч встановлюється на підлогу із термочутливих матеріалів (дошки, лінолеуму, ламінату), то між ними необхідно покласти тонкий сталевий лист, який виступатиме з-під печі на 10 см збоку, 50 см спереду.
Широкий модельний ряд сербських дров'яних печей MBS допоможе зробити правильний вибір опалювального чи варильного устаткування для будинку, дачі. Забезпечить безтурботне опалення та створить комфортну температуру приміщення.
Переваги печі з водяним контуром MBS:
- Емальоване покриття;
- Можливість вибрати колір на свій смак;
- Можливе підключення до димоходу;
- Термостійке скло високої якості;
- Датчик регулювання температури;
- Чавунні дверцята і поверхня печі;
- Водяний контур зі сталі для підключення до системи опалення.
- Потужний котел;
- Оздоблення з каменю;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MBS |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 166.5 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Витрата твердого палива | 3.17 кг/год |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 88 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 16000 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | Камінь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 123.1 град. |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 984.5 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість води в котлі | 23 л |
| Максимальна довжина поліней | 300 мм |
| Матеріал печі | Сталь |
| Потужність (кВт) | 16 кВт |
| Площа обігріву | 105 м2 |
| Розмір камери згоряння (ВхШхГ) | 320x408x390 мм |
| Скло | пряме |
| Паливо | дрова, брикети |
- Ціна: 77 500 ₴








