




Сталева дров'яна піч буржуйка для опалення будинку, з водяним контуром MBS Thermo Vesta бежевий правий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сталева дров'яна піч буржуйка для опалення будинку, з водяним контуром MBS Thermo Vesta бежевий правий»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Про товар:
Піч на водяному контурі MBS Thermo Vesta застосовується для опалення житлових приміщень, має високу якість і економічність. Вона підключається до системи опалення за допомогою теплообмінника (підводу води) обсягом 4 л.
Димовідвідна труба монтується за допомогою чотирьох гвинтів до верхньої поверхні печі, діаметром 120 мм. Герметичність на всіх дверцятах забезпечує безасбестовий шнур.
Камера згоряння, розміром 410х215х335 мм, оздоблена вермикулітовими плитами. Дверцята оснащені термостійким великим склом, через яке добре проглядається полум'я вогню.
Паливо - дрова, витратою при номінальній потужності – 1,6 кг/год.
Установка печі MBS Thermo Vesta на водяному контурі заборонена поблизу дерев'яних або пластмасових меблевих елементів, холодильних апаратів та інших легкозаймистих матеріалів, так як в процесі роботи (при згорянні палива) досягається висока температура та зовнішні сторони печі виділяють теплоту. Найменша відстань між піччю та зазначеними елементами 50 см збоків і ззаду, а спереду - 80 см.
Якщо дров'яна піч встановлюється на підлогу із термочутливих матеріалів (дошки, лінолеуму, ламінату), то між ними необхідно покласти тонкий сталевий лист, який виступатиме з-під печі на 10 см збоку, 50 см спереду.
Широкий модельний ряд сербських дров'яних печей MBS допоможе зробити правильний вибір опалювального чи варильного устаткування для будинку, дачі. Забезпечить безтурботне опалення та створить комфортну температуру приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MBS |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 88 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Витрата твердого палива | 1.6 кг/год |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 142 град. |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 890 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість води в котлі | 4 л |
| Максимальна довжина поліней | 150 мм |
| Матеріал печі | сталь, чавун |
| Потужність (кВт) | 8 кВт |
| Площа обігріву | 52 м2 |
| Розмір камери згоряння (ВхШхГ) | 410х215х335 мм |
| Скло | пряме |
| Паливо | дрова, брикети |
- Ціна: 45 500 ₴








