




Камінна топка KAWMET W17 (12.3 kW) EСO
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Камінна топка KAWMET W17 (12.3 kW) EСO»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Чавунна камінна топка на дровах для опалення заміського будинку Kaw-Met W17 EKO (12,3 кВт)
Дров'яна камінна топка, виготовлена з чавуну класу EN-GJL-200.
У цієї топки гарний дизайн, хромована обробка і трафаретне скло, а сучасна конструкція складається з:
1. Системи допалу димових газів
2. Системи «чисте скло» - вздовж скла направляється потік зовнішнього холодного повітря, який перешкоджає закопчений поверхні скла.
3. Шибера
4. Вермикулітового дефлектора
5. Системи регулювання подачі повітря за допомогою зольника
6. Системи припливу зовнішнього повітря
7. Додатковою жаростійкої плити, яка оберігає корпус камінної топки від зносу.
8. Декоративною решітки, яка перешкоджає випаданню дров з топки каміна.
Також щільно розташовані радіатори для збільшення площі тепловіддачі в приміщення та жаростійке скло.
Ливарне виробництво «KAW-MET» почало своє існування ще в 1981 році. Польський холдинг займається виливанням виробів із чавуну, які використовується в опалювальній сфері. Маючи великий досвід, постійне вдосконалення технологій виробництва і добре обладнані лабораторії, дозволило компанії бути одними з кращих виробників камінних топок в Польщі.
Останнім часом велика частина виробленої продукції експортується в скандинавські країни.
Всі топки мають вбудований шибер, а також можуть комплектуватися системою зовнішньої подачі повітря для горіння.
Чавунні топки KAW-MET мають високий ККД і є високоякісною продукцією за доступною ціною.
Характеристики
- Номінальна потужність (kW) 12.3
- Коефіцієнт корисної дії (%) 71.3
- Площа обігріву (m²/m³) 123 / 308
- Вид твердого палива дрова
- Форма скла пряме
- Система "Чисте скло" так
- Наявність шибера так
- Подвійний допал так
- Підвід повітря ззовні передбачено
- Підключення до димоходу верхнє
- Відповідність нормам ECOdesign так
- Матеріал чавун
Основні розміри
- Вага (kg) 119
- Ширина (mm) 600
- Висота (mm) 492
- Глибина (mm) 455
- Діаметр димоходу (mm) 200
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaw-Met |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 119 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 71.3 % |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Матеріал топки | Чавун |
| Наявність шибера | Так |
| Потужність номінальна | 12.3 кВт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Зольник | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 492 мм |
| Висота скла дверцят | 370 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Ширина скла дверцят | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ВхШхГ | 492х600х455 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димохідної труби | 200 мм |
| ККД | 71,3 % |
| Максимальна довжина дров (см) | 50 |
| Потужність (кВт) | 12,3 кВт |
| Площа обігрівання (m2/m3) | 123 / 308 |
| Підйомні двері | Немає |
| Скло | пряме |
| Паливо | Дерево |
- Ціна: 38 063 ₴








