




Піч кухня на дровах з духовкою для опалення та приготування їжі MBS Trend бежева
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч кухня на дровах з духовкою для опалення та приготування їжі MBS Trend бежева»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Кухонна піч з духовкою MBS Trend
Емальоване покриття додає кухні блиск і захищає її від корозії. Кухонна піч MBS Trend доступна в білому і кремовому кольорах, а також має чорні елементи. Піч підключається до димоходу за допомогою патрубка, який розташований зліва чи справа на бічній або верхній панелі. Вона також включає в себе одноконфорочну варильну поверхню і декоративну кришку. Дверцята топки і духовки досить герметичні, виготовляються з чавуну і німецької кераміки. Завдяки чавунним дверцятам з регулюванням подачі повітря, необхідного для горіння, економиться витрата палива. Висувний місткий ящик дозволяє зберігати посуд або дрова в печі. У комплект з піччю йде емальоване деко, кочерга і рукавичка.
Переваги кухонної печі MBS:
- Можливість підключати до димоходу зліва, справа або зверху.
- Вибір кольору: білий або кремовий.
- Велика камера для топки.
- Шухляда для зберігання дров або посуду.
- Емальований протвінь в комплекті.
- Герметичні чавунні дверцята зі склом, які регулюють економічну витрату палива.
Характеристики:
Габарити плити (висота, ширина, глибина): 858х894х420 мм
Габарити камери згоряння: 260х280х367 мм
Габарити духової шафи: 205х367х325 мм
Номінальна теплова потужність (дрова): 7,5 кВт
Обсяг приміщення: 50-60 m²
ККД: 77%
Вага (сталь / камінь): 96,5 кг
Підключення до димоходу: праве / ліве / верхнє
Діаметр димоходу: ø 120 мм
Паливо: дрова, паливні брикети
Колір: кремовий, білий
Кількість завантажень палива на добу: 3 раз / добу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MBS |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 96.5 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал топки | Шамот |
| Номінальна потужність | 7500 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | Кераміка |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 855 мм |
| Глибина | 495 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Камінний набір | Ні |
| Кошик для дров | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ВхШхГ | 894х858х420 мм |
| Габарити духової шафи (ВхШхГ) | 205х370х325 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр димохідної труби | 120 мм |
| ККД | 77% |
| Максимальна довжина поліней | 200 мм |
| Матеріал печі | котлова сталь, кераміка, шамот |
| Потужність (кВт) | 7,5 кВт |
| Відпарювальна площа | 49 м2 |
| Відкриття дверцят | бічне |
| Розмір камери згоряння (ВхШхГ) | 270х335х370 мм |
| Тип обігрівання | Повітряний |
| Паливо | дрова, брикети |
- Ціна: 32 000 ₴








