




Камінна сталева топка Defro Home INTRA ME BL
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Камінна сталева топка Defro Home INTRA ME BL»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Про товар:
Піч-камін Defro Home Intra ME BL
Defro Home Intra ME BL — сучасна сталева камінна топка з великим панорамним склом, яка поєднує стильний вигляд, високу ефективність та надійність. Ідеально підходить як для обігріву, так і для створення затишної атмосфери в домі.
Топка виготовлена зі сталі та має внутрішнє футерування з кераміки, що добре акумулює тепло та підвищує довговічність конструкції. Важливою перевагою є цільнолита камера згоряння без швів, на відміну від багатьох інших моделей, які складаються з окремих елементів — це забезпечує кращу герметичність і довший термін служби.
Панорамне скло виконане з шовкографією (декор-скло), що не лише додає естетики, а й приховує можливі монтажні недоліки, забезпечуючи акуратний зовнішній вигляд каміна.
Завдяки системі «чисте скло» зменшується осідання сажі, а регулювання подачі повітря дозволяє контролювати інтенсивність горіння. Висока ефективність згоряння забезпечує економне використання дров.
Також передбачена можливість підключення зовнішнього повітря, що робить топку чудовим варіантом для сучасних енергоефективних будинків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defro |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 238 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Кількість шибок у дверцятах | 2 |
| Матеріал топки | Сталь |
| Наявність шибера | Ні |
| Потужність номінальна | 13 кВт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1407 мм |
| Глибина | 521 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 866 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 5,2-15,6 |
| Площа обігріву | 130 м2 |
| Підйомні двері | Немає |
| Температура димових газів | 261 |
- Ціна: 113 300 ₴









