




Сталева дров'яна топка камінна зі склом для повітряного опалення будинку DEFRO Home INTRA LA
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сталева дров'яна топка камінна зі склом для повітряного опалення будинку DEFRO Home INTRA LA»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Про товар:
Серія DEFRO Home INTRA була створена з урахуванням гармонії між екологією, дизайном та економічністю. Камінні топки серії INTRA ідеально підходять для помірного горіння і успішно обігріють весь будинок. Фірмові рішення гарантують енергозбереження та безвідмовну роботу пристрою.
Серія доступна в трьох варіантах, в залежності від розміру камери згоряння: XSM, SM, ME, LA
Традиції діяльності DEFRO сягають 1973 року. На даний момент DEFRO є польським лідером і одним з найбільших виробників опалювальних приладів в Європі: котлів центрального опалення, камінних топок і печей на дрова та на пелети. Динамічний розвиток компанії дозволив розширити пропозицію новими проектами, виробництвом рекуператорів «Defro AIR», тобто пристроїв, що використовуються в системах вентиляції, а також асортименту монтажної арматури.
Сучасна лінійка продуктів і креативні рішення в поєднанні з багаторічним досвідом інженерів, технічних консультантів і висококваліфікованої команди співробітників дозволяє підтримувати високі стандарти виробництва і продаж.
Пріоритетом заводу є подальший розвиток, турбота про екологію та постійний пошук новітніх рішень у зв'язку з проблемою збереження навколишнього середовища. Компанія DEFRO впровадила та застосовує систему управління якістю ISO, а продукція відповідає вимогам до енергоефективності та викидів: BimSchV2, КЛАС 5 і відповідає суворим Директивам Європейського Союзу «ECOdesign».
Характеристика:
Бренд: DEFRO Home
Вага: 268 кг
Габарити (ВхШхГ): 1407 × 984 × 413 мм
ККД: 81,5 %
Країна виробник: Польща
Матеріал: сталь
Площа обігріву: 165 м²
Потужність (кВт): 16,5
Тип скла: пряме
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defro |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 268 кг |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 85.2 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Наявність шибера | Ні |
| Потужність номінальна | 16.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1407 мм |
| Глибина | 413 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 984 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 6,4-19,2 |
| Площа обігріву | 160 м2 |
| Підйомні двері | Немає |
| Температура димових газів | 269 |
- Ціна: 103 377 ₴




