




Чавунна камінна кутова топка Nordflam Etna ліве скло
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чавунна камінна кутова топка Nordflam Etna ліве скло»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Про товар:
Камінна топка Nordflam Etna (Ліве скло)
Розглянемо детальніше модель Nordflam Etna Ліве скло.
Камінна топка виготовлена з високоякісного чавуну, що забезпечує високу теплову ефективність, довговічність і витривалість конструкції.
Переваги камінної топки Nordflam Etna Ліве скло:
-
Компактні розміри. Завдяки невеликим габаритам топку можна встановити навіть у невеликому приміщенні.
-
Режим тривалого горіння. Камін здатний працювати до 12 годин безперервно, що забезпечує стабільне тепло та економну витрату дров.
-
Подвійна задня стінка. Додаткова чавунна панель захищає топку від перегріву і збільшує термін її служби. У разі зношення замінюється лише ця панель, а не вся топка.
-
Наявність шиберу. Дозволяє утримувати тепло у камері навіть після повного згорання дров, забезпечує кращий контроль тяги.
-
Подача повітря. Можливий забір повітря як через зольний ящик, так і зовнішній підвід з вулиці, що забезпечує стабільне і правильне горіння.
-
Термостійке скло. Топка оснащена склом, яке витримує температуру до 800 °C та забезпечує гарний огляд полум’я.
-
Герметичні дверцята. Завдяки керамічному шнуру забезпечується щільне прилягання дверцят та повна герметичність топки.
Чому обирають саме Nordflam Etna Ліве Скло?
Завдяки якісному чавуну, надійній заводській збірці та високій тепловій ефективності ця топка здатна обігрівати приміщення площею до 130 м².
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordflam |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 81 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Коефіцієнт корисної дії | 68 % |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Матеріал топки | Чавун |
| Наявність шибера | Так |
| Потужність номінальна | 13 кВт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Стан | Новий |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 622 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ВхШхГ | 622х660х355 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр димохідної труби | 180 мм |
| ККД | 68 % |
| Конфігурація | бічне скло |
| Потужність (кВт) | 13 кВт |
| Підйомні двері | Немає |
| Скло | з боковим склом |
| Тип топки | повітряна |
- Ціна: 39 860 ₴





