




Піч чавунна дров’яна Ravan Onoma 9 кВт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч чавунна дров’яна Ravan Onoma 9 кВт»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Швидкий обігрів до 90 м²/216 м³
Піч камін на дровах Ravan Onoma ідеально підходить для опалення приватних будинків, котеджів або дач.
Піч може працювати на потужності 5 кВт в економному режимі тління. У цьому режимі вам не потрібно постійно підкладати дрова - піч зберігає тепло на одній закладці палива максимально довго.
При необхідності швидко прогріти кімнату, піч Onoma може працювати на максимальній потужності 9 кВт до 3 годин. Це ідеальне рішення, коли ви хочете швидко створити тепло та комфорт у холодні зимові вечори чи після тривалої відсутності будинку.
Якісний чавун завтовшки 8-10 мм
Чавунні печі каміни на дровах для будинку на 35% швидше нагрівають приміщення, порівняно з іншими матеріалами.
Міцна конструкція гарантує стійкість та довговічність, що означає надійність на довгі роки.
Система подвійного допалення
Піч камін на дровах Ravan Onoma має систему подвійного допалення, завдяки якій незгорілі частинки палива спалюються повторно.
Підведення повітря ззовні
Завдяки підведенню повітря з вулиці, піч горить, не забираючи повітря із приміщення. Це сприяє кращій вентиляції та здоровому мікроклімату в будинку.
Система «Чисте скло»
Повітря, що надходить у камеру горіння печі, омиває скло, зберігаючи його чистим.
Висока ефективність
ККД 82.4% означає, що майже вся енергія від спалювання дров використовується для обігріву вашої оселі.
Особливості печі Ravan Onoma
Ця піч - це незалежне джерело тепла, яке надійно обігріває навіть за відсутності електрики чи газу.
Пекти Ravan Onoma не тільки економить ваші кошти на опаленні, але й робить це без шкоди для навколишнього середовища.
Ravan Onoma відповідає всім стандартам екологічності ЄС.
Де придбати піч Ravan Onoma?
Це ідеальний вибір для тих, хто шукає надійну, ефективну та економну піч камін на дровах.
Якщо ви хочете купити чавунні дров'яні печі або купити чавунні печі тривалого горіння для дачі, зверніть увагу на цю модель, яка поєднує в собі якість, доступність і високу функціональність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravan |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 117 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 10 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 373 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина | 471 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | без вентилятора |
| Вид пального | Дрова |
| Діаметр димоходу, мм | 130 |
| ККД | 90 |
| Конфорки | без конфорки |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал облицювання | чавунні |
| Потужність, кВт | 10 |
| Призначення | опалювальні |
| Полиця для дров | без полиці для дров |
| Стиль | класичні |
| Тип топки | Закрита |
| Тип установки | отдельностоящие |
| Паливо | на дровах |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 31 088 ₴









