




Камінна топка Hitze HST59x43.LG
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Камінна топка Hitze HST59x43.LG
Камінна топка HST59x43.LG є ідеальним рішенням для людей, які шукають одночасно елегантність і функціональність, не відмовляючись від економії місця. Завдяки невеликій глибині камін ідеально підходить для неглибокої установки , що робить його ідеальним вибором для сучасних інтер'єрів з обмеженим простором. Зручна топка без решітки дозволяє легко чистити пристрій.
Особливості:
Стабільна конструкція та безпека. Корпус виготовлений з високоякісної котлової сталі товщиною 4 мм (P265GH ), що гарантує її міцність і стійкість до високих температур. Двері з армованих сталевих профілів забезпечують довговічність, а термостійке керамічне скло, що витримує температуру до 800°C, забезпечує безпечне використання.
Висококласні системи та регулювання. HST59x43.LG оснащена вбудованою чотириступінчастою заслінкою для регулювання первинного та вторинного повітря, що забезпечує оптимальне згоряння; присутня система "Чистого скла"; гільйотинний механізм дозволяє зручно відкривати дверцята зверху вниз.
Камінна топка адаптована для будинків з системами рекуперації тепла, що підвищує комфорт використання та покращує енергоефективність приміщень.
Продукт відповідає суворим стандартам ECODESIGN, а це є гарантія екологічності.
Камінна топка HST59x43.LG характеризується високою якістю виготовлення та естетичністю, що робить її чудовим вибором для клієнтів, які цінують комфорт і елегантний дизайн.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitze |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 205 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 77 % |
| Потужність | 12.2 кВт |
| Площа обігріву | 120 |
| Тип топки | Повітряна |
| Товщина матеріалу | 4 мм |
- Ціна: 113 989 ₴


