




Декоративний електрокамін підлоговий Aflamo Emotion Flame INFINITY 76 длина 76 см
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Наши контакты:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Електрокамін Aflamo Emotion Flame INFINITY 66 - мінімалізм, естетика та безпека.
Характеристики:
Три кольори та п'ять рівнів яскравості полум'я.
Повне керування за допомогою пульта дистанційного керування, сенсорної панелі, що ідеально відповідає зростаючим очікуванням користувачів за зручністю та інтеграцією з повсякденними звичками.
Реалістичні поліна надають топці натурального вигляду, а загартоване скло забезпечує безпеку.
Два режими нагрівання: низький (750 Вт) та високий (1500 Вт).
Режим «тільки полум'я» дозволяє насолоджуватися ефектом вогню незалежно від системи опалення, що зручно як холодні, так і теплі місяці.
INFINITY 66 – ідеальний вибір для вашого будинку!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aflamo |
| Страна производитель | Польша |
| Вид топлива | Электричество |
| Водяной контур | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал топки | Сталь |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Облицовочный материал камина | Металл |
| Расположение камина | Пристенное |
| Состояние | Новое |
| Стиль камина | Классический |
| Тип топки | Закрытая |
| Комплектация | |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Эффект пламени | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Термостат | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты ВxШxГ | 500х760х142 |
| Гарантия (лет) | 2 |
| Мощность (кВт) | 1.5 |
| Напряжение сети | 220 В |
- Цена: 12 515 ₴



