




Декоративный электрокамин напольный Aflamo Emotion Flame MONARCH 152 длина 152 см
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Наши контакты:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Електрокамін Aflamo Emotion Flame MONARCH
Світлодіодний електричний камін MONARCH вирізняється виразним лінійним дизайном, який ідеально доповнює мінімалістичні інтер'єри, створюючи атмосферу комфорту та професіоналізму.
Регульоване полум'я та можливість роботи без нагрівання дозволяють використовувати його цілий рік, що цінується тими, хто шукає естетично приємний джерело виняткової атмосфери, одночасно пропонуючи практичне рішення для повсякденного комфорту.
Характеристики:
15 кольорів полум'я, топки та підсвічування.
5 рівнів яскравості та 3 рівні швидкості пламени.
Для кімнат площею 20-30 м².
Варіанти монтажу: настінний, вбудований або окремостоячий. Ви можете легко адаптувати цей камін до свого простору. Ідеально підходить для квартир, будинків та офісів.
Повне керування за допомогою пульта дистанційного керування, сенсорної панелі та мобільного додатку, що ідеально відповідає зростаючим очікуванням користувачів щодо зручності та інтеграції з повсякденними звичками.
Реалістичні поліна та кристали надають топці природного вигляду, а загартоване скло забезпечує безпеку.
Реалістичний звук потріскування дров. Це додає автентичності та затишної атмосфери без лишнього шуму.
Два режими нагрівання: низький (900 Вт) та високий (1800 Вт).
Режим «тільки полум'я» дозволяє насолоджуватися ефектом вогню незалежно від системи опалення - що практично як у холодні, так і в теплі місяці.| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aflamo |
| Страна производитель | Польша |
| Вид топлива | Электричество |
| Водяной контур | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал топки | Сталь |
| Номинальная мощность | 1800 Вт |
| Облицовочный материал камина | Металл |
| Расположение камина | Пристенное |
| Состояние | Новое |
| Стиль камина | Классический |
| Тип топки | Закрытая |
| Комплектация | |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 350 мм |
| Глубина | 130 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Эффект пламени | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Термостат | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты ВxШxГ | 350х1520х130 |
| Гарантия (лет) | 2 |
| Мощность (кВт) | 1.8 |
| Напряжение сети | 220 В |
- Цена: 22 042 ₴




