




Декоративный напольный электрокамин Aflamo Emotion Flame REGAL 126 длина 126 см
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Наши контакты:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Електрокамін Aflamo Emotion Flame REGAL
Елегантний, мінімалістичний дизайн робить Regal не лише декоративним елементом, а й функціональним елементом дизайну інтер'єру, додаючи простору престижного характеру. Його сучасний дизайн доповнює інтер'єри, натхненні тенденціями, що поєднують дизайн, комфорт та економію простору, особливо у квартирах та офісах.
Вражаюче світлодіодне освітлення дозволяє створити атмосферу, адаптовану до події, що цінується клієнтами, які шукають преміальні рішення. Практичне встановлення та широка сумісність з різними типами інсталяцій відрізняють камін Regal від типових моделей, доступних на ринку.
Характеристики:
15 кольорів полум'я, топки та підсвічування.
5 рівнів яскравості та 3 рівні швидкості пламени.
Для кімнат площею 20-30 м².
Варіанти монтажу: настінний, вбудований або окремостоячий. Ви можете легко адаптувати цей камін до свого простору. Ідеально підходить для квартир, будинків та офісів.
Повне керування за допомогою пульта дистанційного керування, сенсорної панелі та мобільного додатку, що ідеально відповідає зростаючим очікуванням користувачів щодо зручності та інтеграції з повсякденними звичками.
Реалістичні поліна та кристали надають топці природного вигляду, а загартоване скло забезпечує безпеку.
Реалістичний звук потріскування дров. Це додає автентичності та затишної атмосфери без лишнього шуму.
Два режими нагрівання: низький (900 Вт) та високий (1800 Вт).
Режим «тільки полум'я» дозволяє насолоджуватися ефектом вогню незалежно від системи опалення - що практично як у холодні, так і в теплі місяці.
REGAL 106 - ідеальний вибір для вашої оселі!| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aflamo |
| Страна производитель | Польша |
| Вид топлива | Электричество |
| Водяной контур | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал топки | Сталь |
| Номинальная мощность | 1800 Вт |
| Облицовочный материал камина | Металл |
| Расположение камина | Пристенное |
| Состояние | Новое |
| Стиль камина | Классический |
| Тип топки | Закрытая |
| Комплектация | |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 350 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Ширина | 1260 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Эффект пламени | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Термостат | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты ВxШxГ | 350х1260х120 |
| Гарантия (лет) | 2 |
| Мощность (кВт) | 1.8 |
| Напряжение сети | 220 В |
- Цена: 20 600 ₴







