




Складний переносний газовий гриль - барбекю на сталевих ніжках для пікніків Weber Go-Аnywhere Gas чорний
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Газовий Weber Go-Anywhere – справжня знахідка для любителів туризму, риболовлі, полювання чи просто пікніків на природі. Завдяки компактному дизайну та продуманій газовій системі він легко поміщається у багажник автомобіля та стане справжнім помічником у подорожі.
Основні переваги газового Go-Anywhere:
- Котел і кришка з покриттям з фарфорової емалі легко чистяться і дозволяють готувати в будь-яку погоду, що вкотре доводить, що грилінг з Weber можливий як влітку, так і в інший сезон.
– Сталева решітка з покриттям з фарфорової емалі, забезпечить захист від корозії та легке чищення.
– Безпечний пальник із нержавіючої сталі.
– Зручний п'єзоелектричний підпал, завдяки якому газова система активізується одним натисканням пальця.
– Ніжки із хромованої сталі складаються та фіксують кришку для легкого перенесення.
– Гриль може працювати як від газового картриджа, так і від більшого газового балона (при підключенні адаптера).
– Ручка кришки з відсікачем жару та міцна нейлонова ручка, завдяки яким ви можете без додаткових аксесуарів безпечно користуватися ручкою, навіть якщо гриль працює на максимальних температурах.
– Фіксатор та тримач кришки Tuck-n-Carry допоможе вам одним рухом відкрити та надійно зафіксувати кришку, а також забезпечує безпеку транспортування.
Газовий гриль Weber Go-Anywere – ідеальний помічник у приготуванні улюблених страв за будь-яких погодних умов з людьми, які наповнюють вас життям. Discover whats possible з Weber!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weber |
| Комплектація кришкою | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Газ |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.37 кг |
| Висота | 368 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 533 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (років) | 10 |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 14 199 ₴







