Подарок










Электрокамин A-Fire Cassette SF100 LOG Multicolor
Подарок к товару
Закажи и получи подарокВы экономите 1 500 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Электрокамин A-Fire Cassette SF100 LOG Multicolor»
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Наши контакты:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Електрокамін A-Fire Cassette SF100 Multiсolor прикрасить та підкреслить стиль будь-якого приміщення, від сучасного до класичного, чи то квартира, заміський будинок, котедж, офіс, готель або ресторан.
Реалістичний ефект полумʼя, його різнобарвні варіанти поєднання, зручне управління та безпека у використанні - головні переваги даної моделі.
В каміні Cassette SF100 Multiсolor використовується світлодіодна підсвітка, завдяки якій можна обрати будь-який колір полумʼя та налаштувати комфортну яскравість. Також регулюється інтенсивність випаровування, що візуально міняє щільність та висоту «вогню».
Для надання більшої реалістичності в моделі Cassette SF100 Multiсolor є функція звукової імітації потріскування дров.
Керувати цим електрокаміном можливо як за допомогою дистанційного пульта , так і через застосунок для смартфону, доступний для Android та iOS.
Застосунок Smart Life дозволяє змінювати колір (сталі теми та градієнт), рівень яскравості та випаровування, гучність потріскування і час відключення каміну.
Особливості:
Паровий 3D ефект полум’я
Керування через додаток для смартфону
Вибір 6-ти сталих тем кольорової підсвітки з пульта ДК
Безліч градієнтних варіантів кольору «вогню» через додаток
Зміна рівня яскравості
Регулювання інтенсивності "диму"
Звуковий ефект потріскування дров
Таймер відключення до 9 годин
Пульт ДК
Цільнокорпусний монтаж
Комплектація:
Камін
Дрова
Металева пластина для імітації біо-каміну
Пульт ДК
Інструкція
Гарантійний талон
Вимоги до смартфону:
ОС телефону/планшету - Android 4.3 та вище / iOS 7.0 та вище
Bluetooth - 4.0
Ефективний діапазон - 15 метрів| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aflamo |
| Страна производитель | Китай |
| Вес камина | 15 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал топки | Сталь |
| Облицовочный материал камина | Металл |
| Расположение камина | Встроенное |
| Состояние | Новое |
| Стиль камина | Хай-тек |
| Тип топки | Открытая |
| Комплектация | |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 186 мм |
| Глубина | 238 мм |
| Ширина | 1067 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Звуковой эффект потрескивания дров | Да |
| Наличие обогрева | С обогревом |
| Наполнение электрокамина | Ничего |
| Напряжение сети | 220 В |
| Форма стекла | Без стекла |
| Цвет | Черный |
- Цена: 66 750 ₴







