



Кострова чаша Blaze
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Кострова чаша виконана з листової сталі товщиною 3мм
Зручна і проста конструкція .Ручки дають можливість поставити чашу куди завгодно і перемістити при необхідності. Підходить для розведення вогню або приготування гриля на терасі або в саду.
Технічні характеристики:
Діаметр чаші: 750 мм
Товщина металу чаші: 3 мм
Висота: 350 мм
Матеріал чаші: чорна сталь, пофарбована фарбою жаростійко
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blaze |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Дрова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 18 100 ₴


