Подарунок




Душ вражень Stenal Ray
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Душ вражень Stenal Ray»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інноваційне обладнання від виробника Stenal подарує вам задоволення та розслаблення від водних процедур. Унікальність цього душу полягає у надзвичайному ефекті «світлового водоспаду». Душ обладнаний спеціальною світловою панеллю та підсвічується світлодіодами кількох кольорів, які змінюються кожні 40 секунд та підсилюють відчуття розслаблення.
Вода і світло на додаток до різних ароматних есенцій заряджають енергією або глибоко розслаблюють тіло і допомагають відволіктися від щоденної рутини.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 43 мм |
| Монтаж | У підвісному стелі |
| Під'єднання | 220 В |
| Стан | Нове |
| Ширина | 43 |
- Ціна: 229 635 ₴



