




Встраиваемый паровой электрокамин с 3D эффектом, электрический камин обогреватель Dimplex Opti-myst Bingham wf
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Встраиваемый паровой электрокамин с 3D эффектом, электрический камин обогреватель Dimplex Opti-myst Bingham wf»
Наши контакты:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Dimplex Bingham один з 3D камінів, який має найбільші розміри топки та призначений для втілення найвишуканіших дизайнерських конструкцій. Адже електрокамін можна повісити на стіну (кріплення йде в комплекті), встановити в кутку на регульовані ніжки (йдуть в комплекті), в спеціальній ніші або порталі. Особливістю цієї моделі є скляне обрамлення каміна з трьох сторін. Тепер ви зможете насолоджуватися неймовірно реалістичним полум'ям з будь-якої точки приміщення. Компанія Dimplex, піклуючись про своїх клієнтів, укомплектувала Dimplex Opti-Myst Bingham двома бічними металевими заглушками, завдяки яким Ви самі зможете визначати кількість скел, що проглядаються.
Як і усі електрокаміни цієї серії, електрокамін Dimplex Bingham, оснащений технологією Opti-Myst. Яка максимально реалістично відтворює усі ефекти " живого" полум'я і диму, і при цьому є абсолютно пожежобезпечною. Opti-Myst настільки реалістично передає усю красу полум'я і диму, що навіть при розгляді поблизу, їх складно відрізнити від справжніх. Топка електрокаміна Dimplex Opti-Myst Bingham імітує топку справжнього каміна.
Камін Dimplex Bingham має вбудований тепловентилятор, і може працювати на обігрів у двох режимах. Ви насолоджуватиметеся затишком і комфортом в холодну погоду. Функція обігріву і візуалізації полум'я працюють незалежно одна від одної. Тому ніщо не перешкодить Вам милуватися красою вогню навіть влітку.
Opti-Myst - спеціальна технологія, запатентована компанією Dimplex. Побудована вона на принципах роботи парогенератора. В панель каміна вбудований спеціальний пластиковий резервуар для води та безшумний ультразвуковий парогенератор. Вода дозовано надходить у випарник і під дією парогенератора перетворюється в пар, який підсвічується спеціальними лампами, і проходячи через світловий фільтр, створює ілюзію вогню і диму над ним. Технологія забезпечує ефект самого реалістичного, на сьогоднішній день, полум'я, при цьому обслуговування приладу не складе ніяких турбот - необхідно тільки своєчасно доливати воду. Саме внаслідок підсвічування пари, що виходить досягається ефект "живого полум'я". Інтенсивність диму регулюється. При відсутності води електрокамін вимикається і подає спеціальний звуковий сигнал.
Однією з основних переваг цього електрокаміна є простота установки та експлуатації. Електрокамін Dimplex Opti-Myst Bingham укомплектований настінним кріпленням і ніжками з регулюванням. Допускається навіть кутова установка. Dimplex Opti-Myst Bingham є побутовим приладом і підключається до електромережі 220 В. Для його монтажу не потрібні спеціальні дозволи або проєктна документація.
Електрокамін Dimplex Opti-Myst Bingham, завдяки незвичайному дизайну, стане гордістю і родзинкою будь-якого інтер'єру. І завдяки функції обігріву, яка працює незалежно від ефекту горіння, може стати дуже практичним придбанням і допоможе підтримувати комфорт у Вашому будинку. Камін має регулятор потужності нагріву 1 і 2 кВт, що дозволяє підібрати режим відповідно до кліматичних і погодних умов та обігріти приміщення до 20 м2. Навіть при роботі на обігрів, полум'ям і димом неможливо обпектися. Перевагою електрокаміна є і те, що дим не має запаху. А оскільки технологія Opti-Myst побудована на роботі парогенератора, то він в якійсь мірі, виконує функції зволожувача повітря.
Для забезпечення безпеки каміна, в ньому вбудований термостат перегріву, який вимикає його у разі перегріву, несправності або перепаду напруги. Електрокамін укомплектований пультом дистанційного керування, але може управлятися і без нього — з прихованою приладової панелі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dimplex |
| Страна производитель | Ирландия |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал топки | Сталь |
| Номинальная мощность | 2000 Вт |
| Облицовочный материал камина | Металл |
| Расположение камина | Встроенное |
| Состояние | Новое |
| Стиль камина | Хай-тек |
| Тип топки | Открытая |
| Комплектация | |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 746 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Ширина | 732 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Эффект пламени | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Термостат | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Звуковой эффект потрескивания дров | Нет |
| Мощность (кВт) | 1-2 |
| Наличие обогрева | С обогревом |
| Наполнение электрокамина | Дрова |
| Напряжение сети | 220 В |
| Форма стекла | Трехстороннее |
| Цвет | Черный |
- Цена: 169 000 ₴




